Altınbaşak, Türk bilişim sektörüne hizmet etmek üzere 1986 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu insan kaynağının hep en büyük değer olduğuna inanmış, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur,

Müşterileri ve iş ortakları ile her zaman yakın ve sıcak ilişkiler içerisinde bulunan Altınbaşak üç ana sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • Veri depolama, yedekleme ve iş sürekliliği

Günümüzde firmaların en büyük varlıkları sahip oldukları “bilgi” olarak kabul edilmektedir. Bu “bilgi”nin depolanması, her zaman ulaşılabilir olması, yedeklenmesi ve felaket anında en kısa sürede tekrar kullanılabilir hale getirilmesi çok önemlidir.

Altınbaşak, müşterilerine ve iş ortaklarına bu alanda uçtan uca çözümler sunar. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, sektörün önde gelen firmalarıyla yapmış olduğu iş ortaklıkları sayesinde, müşterilerine ve iş ortaklıklarına en uygun çözümü sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

  • Güvenlik ve Altyapı

Altınbaşak, CCTV ve dijital kayıt, geçiş kontrol, alarm, yangın algılama ve söndürme, mağaza güvenlik ve çevre güvenlik sistemleri konusunda müşterilerine marka bağımsız çözümler sunar. Müşterilerinin ve iş ortaklarını ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyip, en uygun çözümü sunar ve uygular. Sistemin projelendirilmesini, kurulumunu ve satış sonrası desteğini müşterilerine ve iş ortaklarına sunar.

Altınbaşak, müşterilerinin ve iş ortaklarının sistem odası kurulum ve altyapı projelerinin uygulaması konusunda da faaliyet göstermektedir.

  • Bilgisayar tüketim malzemeleri

Altınbaşak, müşterilerinin ve iş ortaklarının orjinal yazıcı tüketim malzemeleri, data medya ürünleri, kağıt ve kırtasiye ürünleri ihtiyacını tek bir elden sağlar. Bu alandaki çok geniş bilgi birikimine, güçlü lojistik altyapıya sahiptir. Sahip olduğu değerler ile Altınbaşak, müşteri ve iş ortaklarının bu alandaki ihtiyaçlarını en uygun şekilde en kısa sürede karşılar. 

Faaliyet gösterdiği sektörlerde büyük başarılara imza atmış olan Altınbaşak, uluslararası alanda da çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.  

Misyonumuz I Vizyonumuz I Hedeflerimiz I Referanslarımız I İletişim I English


Altınbaşak İth. İhr. Tems. Ltd. Şti.
Adres: Sağlık Sokak 33/6 Sıhhıye 06410 - Ankara - TURKEY
Tel: +90 (312) 433 25 07 - 435 11 85
Fax: +90 (312) 433 15 20